Tuesday, 16 July 2013

Echo Flower Shawl.


I knitted the Echo Flower Shawl along with women from Estonian handicraft forum Mustrimaailm. It is quite inspiring for us to knit together, and to see a row of beautiful shawls completed. For knitting the edge I used the modification made by  Meka to get the sharp peak on the shawl. Knitting nupp's was a bit of a challenge but I improved row by row :) I knitted 9 stitch nupp's.
Dimensions 156 x 85 cm.
Austermann Merino Lace yarn, which took 50 g.
Needles 4 mm.Kudusin Echo Flower salli koos Mustrimaailma naistega. Päris innustav niiviisi koos kududa ja näha järjest valmivaid kauneid salle. Kudusin kokku 14 lillerida. Ääremustris kasutasin Meka tehtud muudatust, et teravat tippu saavutada. Nuppude kudumine oli paras väljakutse, lõpuks sai enam-vähem käppa juba :) Nupud on üheksakordsed. Kudusin tavaliste KnitPicks varrastega, mis polnud piisavalt teravad nii peene lõnga jaoks. Päris kolmnurkseks ei õnnestunud salli venitada, ju ta siis selline vallatu peab olema :) 
Mõõtmed 156 x 85 cm. 
Lõng Austermann Merino Lace, mida kulus 50 g (kaks kerakest). 
Vardad 4 mm.

9 comments:

 1. Imeilus! Ma pole juba tükk aega ühtegi salli kudunud, ajad mulle nüüd isu peale :)

  ReplyDelete
 2. Mina ei koo, sest mina ei oska, aga vaadata oskan ja imetleda oskan ka! Peale selle oskan veel õhata ja ohata kah! Ja see kaunis sall on kõiki neid imetlevaid pilke ja õhkamisi väärt küll!

  ReplyDelete
 3. Suur tänu, Ülle ja Elina! Ma polegi varem nii peent pitsi kudunud, seega arenguruumi jätkub :)

  ReplyDelete
 4. Ühinen eelnevate kommentaaridega! Imeilus! Tekib ka tahtmine pitsi hakata kuduma...

  ReplyDelete
 5. Ühinen eelnevate kommentaaridega! Imeilus! Tekib ka tahtmine pitsi hakata kuduma...

  ReplyDelete
 6. Suur tänu! Suvi ja pitsikudumine sobivad päris hästi kokku, pole suurt, rasket palavat kogu süles, nagu kampsunit kududes.

  ReplyDelete
 7. See on ikka üks imeilus sall ja valgena veel eriti! Pitsikudumine sobib suveks tõesti hästi!

  ReplyDelete
 8. Nii ilusad nupud, sa oled täitsa proff selle koha pealt. Ja mis kaval taktika salli nurga järgi venitada...mul pole kahjuks sellist põrandakatet, millega sinna nurka trügida. Ja selline otstest kaarjas kuju on veel kenam kui lihtsalt kolmnurkne.

  ReplyDelete
 9. Suur tänu kiitmast! Ma nii vähe salle kudunud, arenguruumi on kõvasti.

  ReplyDelete