Tuesday, 1 July 2014

Turquoise Holidays Cardigan. Kampsun Türkiis-sinine Puhkus.


My holiday has begun and my cardigan is ready. I've written previously about the details of how I knitted this cardigan; pattern selectioncuffs and hem and button band were detailed here. The yarn is soft and therefore pulls the band a little bit loose. I think I should sew in a lining to keep the band a little more stable but that will be for later.
Yarn and needle information are in Ravelry.


The skirt is new in a light and airy viscose, nice for hot summer days. The pattern is Burda Style 2/2014, no. 140 but I changed it a lot, I made a straighter skirt, zip at the back, and a back vent.
 Puhkus algamas ja kampsun valmis. Detailidest olen kirjutanud juba varem. Mustrivalikust kirjutasin siin, varrukaotstest ja alläärest siin, nööbiliistust siin. Selline ta siis sai. Lõng on pehme ja seetõttu tõmbab nööbiliistu veidi lahti. Peaks liistule voodri alla õmblema, mis hoiaks seda veidi stabiilsemana.
Lõnga ja varda info Ravelrys.
Seelik on ka uus, kerge ja õhuline viskoos, mõnus palavateks suvepäevadeks. Lõige on Burda Style 2/2014, nr. 140. Muutsin seda kõvasti, tegin sirge seeliku, tagant lukuga ja sammuvoldiga.

15 comments:

 1. Väga armas ja suvine kampsikukene. Imeilus värv ja istub ka nagu valatult. Väga suvine komplekt igatahes ;)

  ReplyDelete
 2. Väga ilus kampsun ja nii inglaslik! Vähemalt selline mulje jäi mulle ka eelmisel nädalal sellest maast: seelikuid ja kleite kövasti rohkem kui Saksamaal. ;)
  K.

  ReplyDelete
 3. Ei oska küll öelda, mis fenomen see on, et nähes sinist koondub mu tähelepanu otsemaid sellele ja kui silmad veel nt kudumi/heegeldustöö/maali vms juures vähimatki merega seonduvat (nt muster) juhtuvad märkama, olengi lummatud ja kõrvaltvaatajale võiks ehk jääda mulje, nagu oleksin ülejäänud maailma sootuks unustanud. Tegelikult nii ongi! Sa oled ikka ja jälle andnud mulle põhjuse seisatuda ning nii ka nüüd!
  Sellised asjad juhtuvad siis, kui ilumeel, töökus ja anne ühes inimeses üheaegselt loomisega tegelevad!
  Ilusat suve ja mõnusat puhkust!

  ReplyDelete
 4. Kaunis tulemus! Mõnusat puhkust!

  ReplyDelete
 5. Väga ilus kampsik, sul valmivad nii suured töö lausa mängleva kergusega. Kadedust tekitav :)
  Toredat puhkust! Puhkuse ajaks on ju ka ikka midagi varrastel???

  ReplyDelete
 6. Suur tänu! Puhkuse veedan Eestimaal. Nädala lõpuks ehk ilm paraneb. Varrastel on eelmise postituse sokid. Vaja ju rege rautada ja sokikudumine on paras väike asi lennates kududa.

  ReplyDelete
 7. Ilusat puhkust! Ja tõesti, kaunidus.

  ReplyDelete
 8. Ikka väga ilus on noh! Ja see sinine! See on SEE sinine, millest mina ei saa üle ega ümber ...:D
  Nobedaid näppe edaspidigi!

  ReplyDelete
 9. Kaunis komplekt, mida suvel näidata! Lõng tundub olevat väga sümpaatse struktuuriga, koostisega. Ilusat puhkust!

  ReplyDelete
 10. Just selline kampsun, mis on suvel hea peale võtta, kerge ja ühtmoodi ka pidulik.

  ReplyDelete
 11. Vaatasin seda mustrit kui panid esimse pildi, kuidagi kahtlane tundus, aga suuremas koguses kampsunina on täiesti kena ja kaunis. Natuke pitsilik ja puha. Värv muidugi annab veel vunki juurdegi

  ReplyDelete
 12. Väga ilus kampsun. Ja seelik väga mõnus. Hea komplekt. Ilusat puhkust.

  ReplyDelete
 13. Oi, kuidas mulle meeldib! Nii ilus türkiissinine!

  ReplyDelete
 14. Suur tänu innustuse ja heade soovide eest! Puhkuselt tagasi, nüüd vaja veidi puhkusest puhata ja jälle tavapärasesse rutiini. Kampsun ostus asendamatuks, kandsin peaaegu iga päev.

  ReplyDelete
 15. Kampsuni värv on lihtsalt super! Teostus muidugi ka :)

  ReplyDelete