Sunday, 12 March 2017

Pitsilised Koekirjad a. k. a. Project of the Years 2016-17/12. Pitsilised Koekirjad ehk Suur Tegu 2016-17/12.


It is been a while since I last posted about the Pitsilised Koekirjad Project which I started last year. My progress has been slow I know but I have been busy with other projects. Recently I started the Colourful Cables KAL in Ravelry. You are very welcome to have a look and join in!In between other projects I pick up my needles and knit some squares every now and then. It is a nice, small, portable knit to take with me on holidays.
The next six squares for my project are ready; 69 of them all together now. 
All of them can be seen on my Ravelry project page or in the blog, tag PitsilisedKoekirjad
Patterns 111 and 112 are actually very similar when slipped around, changing decreases will make them reversible.
I'll carry on!


Alustasin Pitsiliste Koekirjade projektiga möödunud aasta jaanuaris. Aastaprojektist on saanud aastate projekt, kuid ma pole seda unarusse jätnud, ruudud valmivad tasapisi. Muud tegemised tulevad vahele. Praegu on Ravelrys algamas kooskudumine, mille kaks sokimustrit on Isetegijate Salajaste Sokisäärte kudumiselt pärit. Kolmas muster on uus ja saadaval päris tasuta. Tule kuduma! Kui inglisekeel jääb napiks, võime ju eesti keeles suhelda ;)


Järgmised kuus ruutu on valmis, kokku 69. Kõiki seni valminud ruute saab näha mu Ravelry lehel või blogis sildiga PitsilisedKoekirjad.
Tähelepanelik silm näeb, et mustrid 111 ja 112 on väga sarnased, kui üks neist ümber pöörata, siis ongi peaaegu sama, ainult kokkuvõtteid tuleks teistpidi teha.
Järgmise postitusega nii pikka vahet enam ei jää, ruudud juba valmivad.
No comments:

Post a comment